• info@sektorelvitrin.com
  • 0 212 210 5 210
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
569 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Yılmaz DEMİR
  • ADRES: Orta Mah. Atayolu Cad. ORTİM San. Sit. M/Blok No:10 D:1 Tuzla / İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 304 0263
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:30 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

TRANSAL MAKİNE TRAFO KAZAN İMALATI & GENLEŞME DEPOLARI

İmalat sistemimiz esnek olup, özellikle trafo fabrikaları gibi yüksek gerilimli elektrik enerjisi sektöründe faaliyet gösteren firmalara yönelik yapılan imalat işleri olmak üzere, her türlü sektöre hitap eden imalat işlerini, sözleşmeli olarak veya fason siparişler yoluyla gerçekleştirmekteyiz.

Kaynaklı konstrüksiyon fabrikamızda sac kesimi yanı sıra sac bükümü yapılmakta ve kaynaklı konstrüksiyon üretimi olarak, Dağıtım Trafo Kazanları ve Aksesuarları, Güç Transformatör Kazanları için çeşitli komponentler Normlara uygun olarak üretilmektedir.

Trafo Kazanları, Trafo Aksesuarları, Kablo Kutuları, Genleşme Depoları, YG ve AG Domları, Kazan Takviyeleri, Teknik resimlere uygun olarak hazırlanmaktadır.İmalatı yapılan ürünleriniz NORM lara uygun olarak Kumlama – Astar – Son kat prensibi ile bünyemizde bulunan Kumlama ve Boya Tesisinde ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz. Bunlara ilave olarak Transformatör Radyatörlerine ait aksesuarların üretimi, – Yağ boşaltma tapası, Hava alma tapası, Kaldırma kulakları, Termometre cebi, Radyatör flaşları vs. fabrikamızda üretilmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.