Firma Detay Sayfası
TEVALLİ

Tevalli, 1971 yılında Beyazıt’ta Mehmet Ali Türk tarafından yağmur şemsiyesi imalatı yapmak üzere kurulmuştur. 1979 yılında Osman Türk ikinci kuşak olarak yönetimi devralmıştır.

1990 yılına gelindiğinde, yağmur şemsiyesi üretimine ek olarak bahçe şemsiyesi ve plastik bahçe mobilyaları için tekstil aksesuarları imalatına da başlayarak büyümeye devam etmiştir. 

1997 yılında üçüncü kuşak yönetimi devralarak üretim kapasitesini arttırıp fabrikasyon sistemine geçmiştir. Kuruluşunun 40. senesinde, Osmanbey Şemsiye Ltd. Şti. de kurularak uzmanlık alanlarına özel şirketleşmeye gidilmiştir. 

Yıllardır sektöründe lider kuruluş olan Siesta için, ürünlerine özel tekstil üretimi yapan Tevalli, 2012 yılı başlarında Forsiesta markasıyla Markaya Özel Üretim hizmetini de duyurmuştur. 

Diğer üretim gruplarında Tevalli Garden markası adı altında tüm üretici ve tüketicilere hizmet veren Tevalli, sektörünün “en çok üreten değil, en kaliteliyi üreten” markası olmayı hedeflemektedir. 

Tevalli, 2013 yılında ev tekstili ve otel, şantiye, yatakhane, restoran tekstili üretimini de duyurmuştur. 

 

Enerjik ve modern çizgideki kumaş seçeneklerimizle , kendinizi özel hissettirecek , mekanlarınızı eşsiz kılacak Tevalli Home markamızı gururla sunuyoruz.

Ürün yelpazesinin zenginliği, işçilikteki özeni ve kalitesi ile bu misyondaki başarısının takdirini siz değerli müşterilerine bırakmıştır. 

 

FİRMA YETKİLİSİ
Emine ERÖZCAN
TELEFON
0 212 438 34 34
TELEFON 2
CEP
FAX
212 438 34 35
ADRES
GİYİMKENT VADİ CAD NO 104 (ÖZEL 40 BLK)
ŞEHİR
İSTANBUL
SEMT
ESENLER
WEB SİTESİ
www.tevalli.com.tr
E-MAİL
satis@tevalli.com.tr
Sayaç
6768
TEVALLİ
TEVALLİ
TEVALLİ
TEVALLİ
TEVALLİ
TEVALLİ
TEVALLİ
TEVALLİ