Firma Detay Sayfası
CARSAL FİLO

  Karsal Örme A.Ş., 1970’li yıllarda Trabzon’da peştemal işleri ile tekstile başlayan KÖKSAL ailesi nin ikinci kuşak  aile fertleri tarafından 1995 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Karsal;  96 adet Meyer&Cie vb markalı örme makinesi ve toplam 150 çalışanı ile üç iplik, iki iplik, süprem, ribana, interlog gibi hertürlü örgüyi yapabilecek altyapıya sahiptir.

10.000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren Karsal;  yıllık ortalama 10.000 Ton (Onbin Ton) ham ve boyalı kumaş üretimi yapmaktadır.

Karsal; bünyesinde bulunan, tekstil terbiye ve boyama yapan işletmesi, BOYTEKS Boya Sanayi ve Ticaret Ltd. ile tam entegre olarak çalışmaktadır. Güçlü finansal yapısı ve entegre işletme olmasının verdiği güç ile karsal, müşteri talepleri doğrultusunda, iplik tedariki sonrası tüm işlemleri kendi işletmesi ve kendi sorumluluğunda yürüterek, müşterisine, boyanmış, kesime hazır kumaş olarak teslim etmektedir.

Bir Karsal müşterisi, sadece kumaş numunesi veya seçimi yaptıktan sonra hiçbir işlemin sorumluluğu ve terminini takip etmek zorunda kalmadan faaliyet konusuna yoğunlaşabilmektedir. Bu nedenle Karsal üretimi kolaylaştırmaktadır.

Karsal; Rusya, Hırvatistan, Bulgaristan, İtalya, Almanya, Portekiz, İspanya başta olmak üzere, birçok Avrupa ve Doğu Bloku ülkesine doğrudan ihracat yapmaktadır.

Aileden gelen tekstil tecrübesi ile entegre bir sistemde üretimin yapılması, Karsal’a; üretilen kumaşların kalitesinin tüm sorumluluğunu üstlenebilmesini sağlamaktadır.

Karsal; işinin profesyonelleri sayesinde müşterilerine, sağladığı kaliteli hammaddeyi, titiz bir işçilik ve düzenli ve hızlı sunumla müşteriye ulaştırmaktadır.

FİRMA YETKİLİSİ
HÜSEYİN KÖKSAL
TELEFON
0 212 875 87 95
TELEFON 2
CEP
FAX
212 875 87 97
ADRES
MERMECİLER SAN SİT 3 CAD NO 1/A
ŞEHİR
İSTANBUL
SEMT
BEYLİKDÜZÜ
WEB SİTESİ
http://www.karsalorme.com.tr
E-MAİL
info@karsalorme.com.tr
Sayaç
5011
CARSAL FİLO
CARSAL FİLO
CARSAL FİLO
CARSAL FİLO
CARSAL FİLO
CARSAL FİLO
CARSAL FİLO
CARSAL FİLO