Firma Detay Sayfası
ZAMAN AMBALAJ

  Hakkımızda

  Firmamız 2002 yılında  AMBALAJ KUTU KAĞIT PLASTİK  malzemesi imalatında sektörünün içinde yeni bir renk olmuş ve ticari hayatına başlamıştır.

  Firmamız kuruluşunun ilk günlerinden itibaren insan ilişkileri, kalite hizmet unsurlarını ana prensip olarak kabul etmiş. Her geçen gün değişik ve zor evrelerden geçerek kurumsallaşıp ZAMAN AMBALAJ OLUKLU MUKAVVA PLASTİK  ünvanını almıştır.

  Zaman Ambalaj  prensiplerinden ödün vermeden daha sağlam zemin üzerinde büyümeyi temel ilke edinmiştir. Ticari yaşamında kalıcı dostlukları benimser ve ekonomik gücünü maneviyatından alır.

  Sektörü içinde yaşanan hammadde sorunlarını ve diğer problemleri hizmet ettiği piyasaya yansıtmamaya çalışmış, istihdam imkanı sağladığı personeliyle her zaman uyum içinde olmaya özen göstermiştir.

  Her geçen gün ürünlerinde KALİTE, BOL ÇEŞİT, EKONOMİK avantajlar sunmaya çalışarak ülkemizin geçirdiği ekonomik krizler ve siyasi çalkantılara rağmen sektöründe örnek teşkil etmiş, bundan sonraki çalışmalarında YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR ilkesini kendisine düstur edinmiştir.

  Her zaman dostlarının güvenini arkasına alan firmamız, kendine olan özgüvenini tazeleyerek, ARTIK DÜNYA ÇOK KÜÇÜK sloganı ile yeni ufuklara emin adımlarla ilerlemektedir.

  Gelecekte şu anki yönetim olarak; SERMAYESİNİ MANEVİYATINDAN ALAN, ENTEGRE ÜRETİMLE BİRLİKTE BÜYÜK İSTİHDAM SAĞLAYAN DOSTLARINDAN OLUŞAN, GÜÇ SAĞLAYAN MÜŞTERİ PORTFÖYÜ İLE TERTEMİZ ve MAZİSİ YENİLİKLERLE DOLU, GEÇMİŞTEN BÜYÜK DERSLER ALMIŞ, GELDİĞİ NOKTAYI UNUTMAYAN BİR ŞİRKET ve BU ŞİRKETİ İDAME ETTİRECEK NESİL BIRAKMAK EN BÜYÜK HAYALİMİZDİR.

  Hayalimize ulaşacağımız zorlu yollarda bize ışık tutacak dost ve sektörümüze hizmet veren herkese teşekkürler

       SAYGILARIMIZLA…

 

 

Her insanın, her işletmenin, yaşamı düşünen ve irdeleyen tüm etkin bireylerin kendilerine klavuzluk eden amaçları olmalı.

Bu niyetle Zaman ambalaj’ın  misyon ve Vizyon’unu sizlerle paylaşmak isteriz.

   Misyonumuz

   Malzeme Taşıma Çözümleri Arayan Tüm Müşterilerimiz İçin Dinamik Bir Ekip Çalışması ile Hızlı, Kaliteli, Satış öncesi, Satış Sonrası Çözümler, Güvenirlilik, İş Ahlakı ile Müşterilerimizin ilk Tercihi Olmak ve en iyi Hizmeti Vermek

 

   Vizyonumuz

Koli ve Ambalaj sektöründe çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır.

Zaman Ambalaj, sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır.

"Kalitede Süreklilik", "Uygun Fiyat", "Karşılıklı Güven" ve "Dürüstlük" vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

Zaman Ambalaj, bu ilke ve değerlere bağlı kalarak; Fiyat teklifi aşamalarından başlayıp, ürün veya hizmetin Teslim edilmesine kadar geçen süreç içerisinde, tüm hizmet ve faaliyetlerini hatasız ve bir defada doğru olarak yaparak Sektöründe sayılı firmalar arasında olacaktır.

FİRMA YETKİLİSİ
NACİ KOLUS
TELEFON
0 212 670 22 04
TELEFON 2
670 03 93
CEP
FAX
212- 670 03 26
ADRES
Ziyagökalp mah. Şahintepe mevkii 1.sokak no:36 ikitelli / Başakşehir / İSTANBUL
ŞEHİR
Başakşehir
SEMT
İSTANBUL
WEB SİTESİ
www.zamanambalaj.com.tr
E-MAİL
info@zamanambalaj.com.tr
ZAMAN AMBALAJ
ZAMAN AMBALAJ
ZAMAN AMBALAJ
ZAMAN AMBALAJ
ZAMAN AMBALAJ
ZAMAN AMBALAJ
ZAMAN AMBALAJ
ZAMAN AMBALAJ
SON EKLENEN FİRMALAR