firma adı
şifre
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Tüm Banka Kartlarınıza
9xAy Taksit İmkanı
reklam2
Bize Ulaşın
0 212 210 5 210
Kağıthane Cad. Merkez Mah. No:39 K:2 Çağlayan / Kağıthane-İSTANBULKağıthane Cad. No:39 Kat:2 Polat İş Merkezi ÇAĞLAYAN / İSTANBUL

KARACA KAĞIT VE KARTUŞ MAMÜLLERİ
KARACA KAĞIT VE KARTUŞ MAMÜLLERİ

KARACA KAĞIT ve KARTUŞ MAMÜLLERİ SANAYİ

Firmamız; Yazarkasa Rulosu , Akaryakıt Pompa Yazar kasa Rulosu , Pompa Rulosu , POS  ve ATM Rulosu , Market Yazarkasa Rulosu, Sıramatik Rulosu Q Matic Kağıdı , Taşıt Tanıma Sistemi Rulosu Taşıt Tanıma Kağıdı , Otomasyon Rulosu , Adisyon Rulosu , Restaurant MICROS – ACRON Rulosu , Cafe Bar Restoran Yazıcı Rulo ve Kartuşu , Faks Rulosu , Yazarkasa Rulosu , Yazarkasa Kartuşu , P.O.S. Kartuşları , POS Kartuşu , Taşıt Tanıma Sistemi Kartuşu , Restaurant ve Otomasyon Kartuşu , Bilgisayar Yazıcı Kartuşu , Döviz Bozma Rulosu gibi Kağıt Rulo imalatı yapan bir firmadır.

 

Karaca Kağıt ve Kartuş Mamülleri 1981 yılında İstanbul ‘ da defter üretimiyle faaliyetine başlamış ve o tarihten itibaren sektöründe hızla tırmanışa geçmiştir.

 

Karaca kağıt ve Kartuş Mamülleri 2000 ‘ li yılların başından itibaren Akaryakıt Pompası Yazarkasa Rulosu,Market Yazarkasa Rulosu,POS ve ATM Rulosu,Sıramatik (Qmatik) Rulosu,Taşıt Tanıma Sistemleri Rulosu,Otomasyon Rulosu,Adisyon Rulosu,Restaurant MICROS – ACRON Rulosu,Faks Rulosu,Yazarkasa ve P.O.S. Kartuşu,Taşıt Tanıma Sistemi Kartuşu,Restaurant,Cafe,Bar ve Otomasyon Kartuşu,Bilgisayar Yazıcı Kartuşu imalatına başlamıştır.

 

Karaca Kağıt ve Kartuş Mamülleri sektöründe bir ilki gerçekleştirmiş ve 2006 yılında Thermal Kağıt ( Thermal Kağıttan Mamül Yazarkasa Rulosu ) , Otocopy’li Kağıt ( Otocopy’li Kağıttan Mamül Yazarkasa Rulosu ) ve 1 . Hamur Kağıtta ( 1. Hamur Kağıttan Mamül Yazarkasa Rulosu ) TechnoProduct markasıyla TSEK belgesi almıştır.Bu üç kategoride birden TSEK belgesi olan tek firma Karaca Kağıt ve Kartuş Mamülleridir.

 

Firmamız son teknoloji makinaları ile tamamen Avrupa’dan ithal ettiği mamüllerle müşterilerine en iyisini en ucuz fiyata sunmaya çalışmaktadır.

 

Firmamız Maxiprint ve  Technoproduct markaları ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.Bu markalarla  Akaryakıt Pompası Yazarkasa Rulosu,Market Yazarkasa Rulosu,POS ve ATM Rulosu,Sıramatik (Qmatik) Rulosu,Taşıt Tanıma Sistemleri Rulosu,Otomasyon Rulosu,Adisyon Rulosu,Restaurant MICROS – ACRON Rulosu,Faks Rulosu,Yazarkasa ve POS Kartuşu,Taşıt Tanıma Sistemi Kartuşu,Restaurant ve Otomasyon Kartuşu,Bilgisayar Yazıcı Kartuşu üretimi yapmakta  TSEK belgesinin yanına ‘ Kaliteli Üretim Tam Metre ‘ sloganınıda yanına ekleyerek siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Firmamız ürettiği ürünleri dört ayrı kategoriye ayırmış üretim ve pazarlama faaliyetlerini bu ana başlıklar altında sürdürmeye devam etmektedir.

 

        1 . Yazarkasa Rulosu ve Kartuşu :

 

Ürettiğimiz Yazarkasa Rulo ve Kartuşlarını imalat safhasında kalite kontrol aşamalarından geçirerek müşteri memnuniyetinin en üst düzeye ulaşmasını hedeflemiştir.

 

        2 . Akaryakıt Pompa Yazarkasa Rulosu,Taşıt Tanıma Rulosu ve Kartuşu :

 

Akaryakıt istasyonlarında kullanılmakta olan Akaryakıt Pompa Yazarkasa Rulosu , Taşıt Tanıma Sistemi Turpak Asis  Otomasyon Rulosu ve Kartuşu , Market Yazarkasa Rulosu ve Kartuşu , POS Rulosu , Fatura Yazıcı Kartuşu ( Bilgisayar Kartuşu ) imalatını en kaliteli şekilde üretmektedir . Firmamız özellikle Akaryakıt Pompa Yazarkasa Rulosu üretimi ve pazarlamasında öncü olmuş sektörün dev şirketleriyle çalışmalarına devam etmektedir.

 

        3 . Restaurant Otomasyon ve Adisyon Rulo ve Kartuşları :

 

Karaca Kağıt ve Kartuş Mamülleri profesyonel elemanları ile ürettiği Otomasyon - Adisyon Rulo ve Kartuşlarını ( MICROS Rulosu ve Kartuşu , ACRON rulosu ve Kartuşu ) sektörün öncü kuruluşları tarafından tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

 

        4 . Bilgisayar Yazıcı Şeritleri ve Yazarkasa Şeritleri :

 

Karaca Kağıt ve Kartuş Mamülleri OKI , Panasonıc , Epson , Cıtızen , Profilo,Beko,Sharp,Samsung,Teknosa,Olivetti, marka yazıcıların şeritlerini üretmekte olup bu şeritleri siz değerli müşterilerinin kullanımına MaxiPrint markasıyla sunmaktadır.         

FİRMA YETKİLİSİ
HAKAN KARACA
TELEFON
0 212 5117309
TELEFON 2
5401809
CEP
FAX
5401809
ADRES
YENİ MAH DERYA SOK NO 12/A
ŞEHİR
İSTANBUL
SEMT
KÜÇÜKÇEKMECE
WEB SİTESİ
www.karacarulo.com
E-MAİL
info@karacarulo.com
Bu sayfa 4398 kez ziyaret edilmiştir.
KARACA KAĞIT VE KARTUŞ MAMÜLLERİ KARACA KAĞIT VE KARTUŞ MAMÜLLERİ KARACA KAĞIT VE KARTUŞ MAMÜLLERİ KARACA KAĞIT VE KARTUŞ MAMÜLLERİ KARACA KAĞIT VE KARTUŞ MAMÜLLERİ KARACA KAĞIT VE KARTUŞ MAMÜLLERİ KARACA KAĞIT VE KARTUŞ MAMÜLLERİ KARACA KAĞIT VE KARTUŞ MAMÜLLERİ
Firmalarımız
BARIŞ AMBALAJ PROMOSYON T...
BARIŞ AMBALAJ PROMOSYON TEKSTİL VE SAN TİC LTD ŞTİ
Firma Bilgileri
Telefon : 0 212 646 76 22
Cep       :
FLEKSO ETİKET, BOBİN ETİK...
FLEKSO ETİKET, BOBİN ETİKET, TERMAL ETİKET, YAZAR KASA ETİKETİ , KÜTÜPHANE ETİKETİ, PP ETİKET, TERAZİ ETİKETİ, KENDİNDEN YAPIŞKANLI ETİKET
Firma Bilgileri
Telefon : 0 212-612 97 92
Cep       : 544 407 12 97
ŞURA AMBALAJ
ŞURA AMBALAJ
Firma Bilgileri
Telefon : 0 212 612 25 64
Cep       :
ZAMAN AMBALAJ
ZAMAN AMBALAJ
Firma Bilgileri
Telefon : 0 212 670 22 04
Cep       : 670 03 93
BALKANPAK KAĞIT VE AMBALA...
BALKANPAK KAĞIT VE AMBALAJ ÜRÜNLERİ SAN TİC ANONİM ŞTİ
Firma Bilgileri
Telefon : 0 212 472 24 49
Cep       : 0212 472 24 50
GÖK KA KAĞITÇILIK GIDA İN...
GÖK KA KAĞITÇILIK GIDA İNŞ VE NAK TİC LTD ŞTİ
Firma Bilgileri
Telefon : 0 212 482 47 46 merkez
Cep       : 212 672 62 49 şube
EKOMAR KİMYEVİ MADDELER A...
EKOMAR KİMYEVİ MADDELER AMBALAJ SAN VE TİC LTD ŞTİ
Firma Bilgileri
Telefon : 0 216 394 07 00
Cep       : 394 07 01
KERİBOX AMBALAJ
KERİBOX AMBALAJ
Firma Bilgileri
Telefon : 0 212 431 20 27
Cep       :
KARACA KAĞIT VE KARTUŞ MA...
KARACA KAĞIT VE KARTUŞ MAMÜLLERİ
Firma Bilgileri
Telefon : 0 212 5117309
Cep       : 5401809
ELİF KİMYA AMBALAJ SAN İÇ...
ELİF KİMYA AMBALAJ SAN İÇ VE DIŞ TİC LTD ŞTİ
Firma Bilgileri
Telefon : 0 (212) 613 97 51
Cep       :
maviweb