Kullanıcı adınız e-posta adresinizdir.

Şifremi Unuttum

Şifre Hatırlatma

Şifreniz e-posta adresinize gönderilmiştir.
Lütfen kontrol ediniz.

Bul
Sektörler
Makina Sanayi / Makina / GÜRDESAN GEMİ MAKİNA SAN Tİ AŞ
GÜRDESAN GEMİ MAKİNA SAN Tİ AŞ

Firma Yetkilisi

MUSTAFA GÜRSOY-İSMAİL GÜRSOY 

Telefon

0262-724 85 46 

Telefon

0549 746 00 00 

Fax

0262-724 85 54 

Adres

DİLOVASI ORG SAN BÖL 4 KISIM D 4016 NO 1  

Şehir

KOCAELİ 

Semt

GEBZE 

Web Sitesi

http://www.gurdesan.com.tr 

E-Posta Adresi

info@gurdesan.com.tr 

Bu sayfa 5117 kez ziyaret edilmiştir.

 

 

GÜRDESAN, bugün Gebze’ deki 42.000 m² kapalı, 8.000 m² açık alana sahip fabrikasında, 7 ana grupta Ticari Gemiler, Açık Deniz Platformları ve Deniz Kuvvetleri için; Güverte Kreynleri, Güverte Makineleri, Güverte Ekipmanları, Ambar Kapakları, Sevk ve Manevra sistemleri, Can Kurtarma mataforaları tasarlayan, imal eden, tamir ve bakımını yapan dünyadaki tek firmadır.

 

 
Yıllar boyunca tamir ve bakım esnasında kazanılan tecrübe GÜRDESAN’ ın üretimine Azami Kalite” ve “Yüksek Hassasiyet” olarak yansımıştır.
 
2004 yılından bu yana ISO 9001 Kalite Yönetim Sisteminietkin olarak uygulayarak, tüm çalışmalarında sürekli iyileştirme ve gelişmeyi ilke edinen GÜRDESAN, mühendislik faaliyetleri de dâhil olmak üzere tüm üretim sürecini kendi bünyesinde gerçekleştirir.
 
Üretim, ileri derece mühendislik sistemleri kullanılarak son derece gelişmiş makinelerle gerçekleştirilir. Gürdesan’ın tasarladığı ürünlerdeki en önemli avantajlardan biri, sökme ve takma, tamir ve bakım kolaylığıdır. Öyle ki, GÜRDESAN tarafından üretilen donanımlarda oluşacak arızaların % 75 ‘ i, servise gerek duyulmaksızın gemi mürettebatı tarafından ortadan kaldırılabilmektedir.
 
Kurulduğu ilk günden itibaren, üretimin bütün aşamalarında daima 1. sınıf hammadde kullanan GÜRDESAN’ da tüm girdi hammaddeler, ilk andan başlayarak gerekli test ve muayenelerden geçirilir.
 
Mekanik ve kimyasal malzeme testlerinin yapıldığı, akredite laboratuvarında, kendi üretimine ilişkin testlerin dışında, tersanelerden gelen malzeme testi taleplerini de karşılar.
 
Üretimin her aşamasında, tüm girdiler ve işlemler müşterinin istediği klaslama kuruluşunun (ABS, DNV, GL, BV, RINA, RR, TL, LR) onayı alınarak  belgelendirilir.
 
GÜRDESAN
 
Tecrübeli Yönetimiyle,
Kalifiye Çalışanlarıyla,
 
Kaliteli Tedarikçilerle işbirliği yaparak,
 
Ve Müşterilerine en iyi teklif ve çözümleri sunarak,
 
HER ZAMAN
 
En sağlam ve kalitelisini üretme ilkesini benimseyen
 
BİR MARKADIR