Kullanıcı adınız e-posta adresinizdir.

Şifremi Unuttum

Şifre Hatırlatma

Şifreniz e-posta adresinize gönderilmiştir.
Lütfen kontrol ediniz.

Bul
Sektörler
Elektrik Elektronik / Elektrik / MAKEL ELEKTRİK MALZEMELERİ SAN TİC AŞ
MAKEL ELEKTRİK MALZEMELERİ SAN TİC AŞ

Firma Yetkilisi

 

Telefon

212 6895051 

Telefon

212 6895050 

Fax

212 6895061 

Adres

İSTİKLAL MAH MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK CAD NO 38  

Şehir

İSTANBUL 

Semt

KIRAÇ 

Web Sitesi

http://www.makel.com.tr 

E-Posta Adresi

makel@makel.com.tr 

Bu sayfa 8829 kez ziyaret edilmiştir.

MAKEL ŞİRKETLER GRUBU

 
1977 yılında elektrik malzemeleri sektöründe faaliyetine başlayan MAKEL ŞİRKETLER GRUBU, 1987 yılından itibaren elektrik anahtar ve prizleri ile başladığı yolculukta bugün grup priz, devre kesici, sigorta kutuları, sayaç ve reaktif güç kontrol rölesi ürünlerini yelpazesine eklemiş ve kalitesine güvenerek ürünlerini Makel markası ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda tüketicilerin kullanımına sunmaktadır.
 
MAKEL Üretim Tesisleri, İstanbul B.Çekmece`de 45,000 m2 alan üzerinde faaliyet göstermekte, günümüzün en ileri otomasyon makineleri ve teknolojilerini kullanarak, üretimini gerçekleştirmektedir. MAKEL, alanında Türkiye`nin en modern ve teknolojisi ile donatılmış kalite laboratuarı ile yurtiçi ve yurtdışı standartların üzerinde bir kalite anlayışı ile çalışmaktadır. TSE, Almanya`da VDE, Gohst, Kema, Keur, TUV gibi birçok ürün kalite sertifikalarının yanı sıra sağlığa ve çevreye saygılı ürünü gösteren CE işaretini taşıyan ürünler üreten MAKEL, TSE ve DQS tarafından onaylanan ISO 9001:2008 kalite sistem belgesine de sahiptir. Nitelikli insan gücüne yaptığı yatırımlar, çalışanlarına sağladığı sosyal imkânlar ve çalışanlarının kendilerini sürekli geliştirmeleri için eğitimlerine verdiği destekle MAKEL, başarıya ulaşmak için en önemli etkenin insan olduğunun bilincindedir.
 
MAKEL, Türkiye`den aldığını yine Türkiye`ye verme anlayışı ile hareket ederek, sahip olduğu AR-GE gücüyle kaliteli, güvenli ve özgün tasarıma sahip ürünler yaratmakta, Türkiye ve uluslararası pazarlarda MAKEL markası ile rekabet ederek kendini sürekli yenilemekte ve geliştirmekte, müşteri memnuniyetini tek hedef olarak kabul ederek elektrik malzemeleri sektörünün geleceği için çalışmalarını sürdürmektedir. Yurtiçi bayileri aracılığı ile ürünlerini Türkiye`nin dört bir yanına ulaştırmakta, yurtdışında bulunan iş ortakları ile birlikte sayısı 30`un üzerinde ülkeye ihracat yaparak sektöründe Türkiye İhracat Lideri unvanını taşımakta ve ihracat sıralamasında ilk 500 şirket arasında yer almaktadır.
 
"Dünya için üretiyoruz" sloganı ile Türkiye ve dünya pazarlarında faaliyet gösteren MAKEL bugün olduğu gibi gelecekte de elektrik malzemeleri sektöründeki varlığını güçlenerek sürdürecek, kalitesi, tasarımı ve markası ile Türkiye`yi başarıyla temsil etmeye devam edecektir.

 

MAKEL Elektrik Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan Turquality kapsamına alındı.
Devlet tarafından desteklenen Turquality markalaşma programı,
"10 yılda 10 dünya markası yaratmak" vizyonu ile Türkiye`nin güçlü markalarının dünya pazarlarında daha üst noktalara ulaşması için destek sağlamaktadır.